Коли настане це заповітне завтра, з якого настане моє нове, щасливе життя?

Когда наступит это заветное завтра, с которого наступит моя новая, счастливая жизнь?

Я часто чую від своїх клієнтів: «Ось пройду психотерапію і…», «Ось позбудуся тривоги і…». Знаєте, це приблизно так, якби ви сказали ортодонту: «Ось буде в мене правильний прикус і ідеально рівний зубний ряд, тоді почну їсти, розмовляти, посміхатися …»

Життя йде тут і зараз

Ні, життя відбувається тут і зараз, і цінність є в кожному моменті, навіть тоді, коли ваше тіло відчуває тривогу або розчарування, або ваш мозок малює якусь чергову катастрофу.

А що, як початкове твердження, що потрібні якісь зовнішні умови і міфічний правильний стан, щоб відчувати себе Ок, не вірно? Що, як всі моменти, які відбуваються зараз зі мною – це і є те нормальне, здорове життя з усіма тонами і відтінками? А що, якщо не брати на віру всі думки, які з’являються в голові? Те, що вони якось вас характеризують, як ніби говорять: «Так не має бути. У нормальної людини не повинно бути таких думок, картинок». А ставитися до них просто як до продукту життєдіяльності такого органу, як мозок.

Як це змінить ваш стан? Можливо ви перестанете турбуватися, що у вас щось не так і з’явиться енергія для інших, більш важливих для вас речей?

АСТ – один із напрямів когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), вчить, що думки і почуття бувають різні, але можна навчитися ставитися до них так, щоб вони не були великою проблемою і не впливали на якість життя.

Форма запису на прийом
Замовити зворотній дзвінок
Як до вас звернутися:
Ваш телефон:
Тема дзвінка:

Меню

Обратный звонок