Навколо щастя – де ж моє?

Кругом счастье - где же мое?

Ми живемо в час ідеалу. Ідеальні тіла, ідеальна правильна їжа, ідеальні подорожі, тільки позитивні емоції – все це обрушується на нас, звичайних, простих людей зі всіх інформаційних каналів. Створюється ілюзія, що ось – стану такою/таким, буде у мене таке тіло, куплю ось цю машину, зароблю ще трохи, отримаю цю посаду і буду себе почувати себе як ця дівчинка/чоловік з фото. Звичайно, відкрий інстаграм, і ось воно щастя, на кожному знімку! А я? Чому я періодично відчуваю тривогу, розчарування, намагаюся, б’юся, а результату немає? В мене не таке красиве, яскраве життя, немає всередині цього відчуття щастя.

Давайте спробуємо розвінчати міфи

Наші селебріті: гонорари, червоні доріжки, шанувальники, яскраве життя, про яку тільки мріяти, але вони теж люди.

Ариана Гранде

Аріана Гранде в інтерв’ю журналу Elle зізналася, що завжди була тривожною, тривога почалася з підліткового віку і після теракту в Англії тільки посилилася.

 

Леди Гага

Леді Гага має в своєму списку діагноз фібромналгія, або хронічний біль, а також ПТСР.

 

Райан Рейнольдс

Райан Рейнольдс розповів в інтерв’ю The New York Times, що випробував на собі всі ступені тривоги.

 

Эрин ХитертонЕрін Хітертон, модель, ангел Victoria’s Secret стверджує, що на неї тиснули, змушуючи худнути перед виходом на подіум, спроби відповідати стандартам бренду викликали у дівчини пригніченість і депресію.

 

Крім того, якщо постійно захоплюватися низьковуглеводній кето-дієтою без контролю команди медиків, дієтологів, тренерів, можна отримати такі діагнози як тромбоз, сечокам’яна хвороба, дисбактеріоз, інтоксикацію, не кажучи вже про розлад харчової поведінки.

Підсумок

Отже, як бачимо, всі люди схильні до людських емоцій і переживань. Що б знайти СВОЄ щастя, потрібно відірватися від того, що нам продає мас медіа і усвідомити, що щастя є всередині кожного з нас. Ця програма вбудована нам при народженні, її потрібно тільки активувати, запустити. Часом самостійно це зробити досить складно, для цього і існує допомога психолога. Його завдання допомогти вам розвінчати ті міфи і установки, які є перепоною до вашого особистого щастя.

Форма запису на прийом
Замовити зворотній дзвінок
Як до вас звернутися:
Ваш телефон:
Тема дзвінка:

Меню

Обратный звонок