Добре і правильно

Хорошо и правильно

Багато статей і постів в соціальних мережах пропонують вам жити добре. І що значить “добре” в понятті пропозиції і понятті стану кожного з нас.

Що є добре?

Читаючи й аналізуючи, починаєш розуміти, що нас знову намагаються привести до спільного, якогось одного поняття «добре». Добре бути худим, добре їсти здорову їжу, добре багато працювати і заробляти, добре багато вчитися, добре бути хорошою дружиною, добре бути найкращою мамою, добре … І багато таких «добре».

А що правильно?

Але якщо подивитися уважно на людей, то розумієш одну чудову особливість. Добре живуть ті, хто побудував своє життя ПРАВИЛЬНО. Хто правильно вибудував пріоритети для особисто свого життя, для своєї родини. Хто правильно ставиться до своєї роботи.

Правильно – це в першу чергу зрозуміти, хто ж я, і будувати своє життя, враховуючи свої індивідуальні особливості.

Поняття «ми різні»

Ми всі різні! Ми не можемо отримувати задоволення від одних і тих же речей. Хтось любить прогулянки в лісі і риболовлю, а інший із задоволенням проведе час, малюючи картину або вив’язуючи новий светрик. Хтось отримує задоволення, готуючи нові страви на кухні, а для кого-то величезний стрес зайти на кухню і готувати. Хтось у вільний час читає книгу, а хтось відпочиває на роботі (і йому це подобається).

Ми всі дуже різні, і в цьому весь сенс. Ми можемо бачити і цінувати твори кожного з нас.

Дуже багато психологічних хвороб з’являється від того, що ми робимо те, що нам просто не властиво по нашій природі.

Також ви можете прочитати інші статті про психологічну допомогу.

 

Форма запису на прийом
Замовити зворотній дзвінок
Як до вас звернутися:
Ваш телефон:
Тема дзвінка:

Меню

Обратный звонок