Соціальна програма «Якісна допомога кожному»

Социальная программа «Качественная помощь каждому»

Наше кредо: «Ми можемо бути щасливими насправді». І це дійсно так, наша якість життя, гармонія та баланс залежить насамперед від внутрішнього психологічного стану. Йдучи до своїх цілей, ми зрозуміли, що психічна допомога повинна бути більш доступною, кожна людина, яка має потребу в кваліфікованому, якісному консультуванні, повинна мати змогу її отримати. Наша команда- це не тільки професіонали з великої літери, з великим багажем практики, а і люди з високими морально-етичними якостями. Спираючись на все вище сказане, ми розробили соціальну програму «Якісна допомога кожному!».

Що ж таке соціальна програма «Якісна допомога кожному»?

І в чому полягає її суть?

  1. Абсолютно кожна людина може отримати послугу консультування психолога за зниженою ціною.
  2. Кількість сесій (якщо потрібна психотерапія) визначає спеціаліст, опираючись на протоколи лікування КПТ. Це може складати від 10 до 20 сесій. По закінченню визначеного терміну клієнт може продовжити свою терапію, в разі потреби, на загальних умовах Центру.
  3. Кількість місць в соціальній програмі обмежена: одночасно Центр може надати таку послугу 20 особам, якщо на разі немає можливості вас записати на соціальну програму, ми можемо поставити вас в лист очікування, попередивши орієнтовно про дату початку терапії, або ви можете скористатися послугами Центра на загальних підставах.

 

Якщо у вас виникли питання і для отримання більш детальної інформації телефонуйте за номером:

+38 073 073 29 66 (viber)

+38 068 455 19 80

+38 044 355 01 40

Ми з радістю надамо вам вичерпуючі відповіді.

Завжди поруч,

команда Київського Центру Когнітивно-Поведінкової Терапіїї.

Форма запису на прийом
Замовити зворотній дзвінок
Як до вас звернутися:
Ваш телефон:
Тема дзвінка:

Меню

Обратный звонок