Співпраця з розділеною відповідальністю

photo

Вступ

Психологічне консультування – це вид психологічної допомоги, заснований на взаємодії клієнта і консультанта. Річард Нельсон-Джоунс в своїй роботі «Теорія і практика консультування» пише про те, що психологічне консультування, за своєю суттю, є видом стосунків допомоги.

Причиною такого спілкування є бажання клієнта щось змінити в своєму житті. Ви приходите до психолога, щоб розібратися в собі, відновити зв’язок зі своїми внутрішніми ресурсами і навчитися використовувати їх для досягнення своїх цілей.

Для психолога суть консультацій полягає в тому, щоб сприяти людині в розкритті внутрішнього потенціалу, допомогти усвідомити і змінити неефективні моделі поведінки на більш конструктивні, що дозволить вирішувати проблеми, які виникають.

Чи може бути гарантія результату?

Ні. Жоден психолог не дає гарантію успішності терапії. Він може тільки гарантувати якісне виконання своєї частини роботи в процесі консультації, оскільки відповідальність за результат взаємодії лежить і на пацієнті теж.

Психолог направляє, клієнт виконує. Завдання, які дає психотерапевт на домашнє опрацювання, є фундаментом успішної терапії. Результат залежить як від професіоналізму психолога, його вміння точно підібрати методики і інструменти, так і від мотивації самого пацієнта, його готовності до змін.

Результат роботи завжди залежить від спільних зусиль психолога та клієнта, тому психотерапія – це завжди співпраця з розділеною відповідальністю.

Що ми дійсно гарантуємо

Визнати наявність проблеми – вже крок до одужання. Звернення до психотерапевта – це свідчення готовності до змін і бажання допомогти собі.

Зі свого боку ми вам гарантуємо:

  • професійну компетентність наших психологів і психотерапевтів;
  • засновану на європейських протоколах дієву психотерапію, яка має міцну доказову базу;
  • конфіденційність і повний захист ваших особистих даних і причин, за якими ви вирішили звернутися до нас за допомогою;
  • безпечний простір і створення відповідних умов для терапії і поведінкових експериментів.

Тільки саме важливе та цікаве
Підписатися на розсилку останніх статей