Про центр

Наша місія: «Якісна психологічна допомога сьогодні – щасливе та вільне суспільство завтра»

Діяльність центру спрямована на надання психотерапевтичної та психологічної допомоги дорослим та підліткам, в тому числі пацієнтам, робота з якими за допомогою інших методів тривалий час не давала результатів. Наш центр надає альтернативу довгостроковим методам психотерапії, а також адекватній лікарській терапії, в разі її безуспішності.

Наша мета: «Позбавити людину від страждань, повернути до життя, максимально поліпшити його якість. Змінити ставлення суспільства і самих пацієнтів до розуміння психічних розладів»

Надаючи допомогу протягом 7 років, ми використовуємо не тільки КПТ, а й інші методи, наприклад системну сімейну терапію, EMDR, Схема-терапію, Майндфулнес, ДБТ, АСТ та принципово не застосовуємо в роботі методи і техніки, що не мають серйозної наукової доказової бази.

Першочергові завдання центру:

  • Надання допомоги пацієнтам та їх родичам з використанням КПТ згідно з європейськими стандартами.
  • Допомога в застосуванні КПТ в інших сферах життєдіяльності людини (самопізнання, гармонізація відносин, кар’єра, та ін.)
  • Комплайенс-терапія хворих на шизофренію і біполярний розлад.
  • Адаптація в Україні європейських протоколів терапії психічних розладів, в частині, що стосується КПТ.
  • Поширення інформації серед населення України про КПТ, які розлади вона лікує і як.
  • Сприяння випускникам профільних ВНЗ у виборі вивчення методу КПТ, методу, який в більшості західно-європейських країн включений в обов’язкову навчальну програму клінічних психологів і психотерапевтів.

Наше кредо — «Ми можемо бути щасливими насправді!»

 

 

 

 

photo
photo
photo
photo
photo

Наші партнери

photo