Майндфулнес

Майндфулнес – це засіб і інструмент боротьби зі стресом

Можливо, ви раніше чули про майндфулнес, як про просту медитацію, але варто розібратися з цим трішки краще. Майндфулнес – це більш широке поняття, ніж просто медитація, це напрям в науці, який знаходиться на стику психології і нейрофізіології, який вивчає медитацію як практику усвідомленості людини на даний момент часу, тобто медитація є одним з інструментів даного методу. Майндфулнес – це здатність сприймати все, що відбувається з вами прямо зараз так, як воно є, не намагаючись осмислити і проаналізувати те, що відбувається. Якщо говорити іншими словами, то – це вміння приймати все що відбувається з вами, будь-які ситуації, неважливо, сумні вони або навіть неприємні, і давати їм можливість бути частиною вашого життя, а не ігнорувати їх або тим більше не помічати.

 

Для кого підходить дана методика

Багато наукових досліджень підтверджують позитивний вплив майндфулнес-практик на різні сфери психіки людини. Користь цієї практики полягає в:

 • полегшенні перебігу хронічних захворювань і розладів,
 • підвищенні рівня емоційної врівноваженості,
 • підвищенні рівня протидії стресу,
 • поліпшенні самопочуття і якості життя,
 • зміцненні імунної системи,
 • зменшенні депресивних і тривожних симптомів.

Ця практика працює з добре злагодженими мозковими ланцюгами, які заважають вам жити і руйнує їх, щоб в результаті побудувати нові – продуктивні. Вона сприяє регуляції ваших думок, ви починаєте уникати поспішних висновків і суджень, і також вона зменшує вплив стереотипів на вас. Завдяки цьому методу, ви стаєте більш соціальним і головне вільним, від звичних думок і почуттів, які заважають жити і розвиватися.

Тому майндфулнес медитація підійде всім, хто відчуває емоційний дискомфорт, зацікавлений в покращенні будь-якого типу відносин або в особистісному розвитку.

Записатися до психолога за методикою майндфулнес

Чому все-таки варто записатися до психотерапевта за методикою майдфулнес? Тоді варто розглянути переваги даного методу, а саме:

 1. По-перше, застосування практик усвідомленості покращує вашу уважність. Завдяки такій практиці, ви будете помічати будь-яку нову інформацію навколо вас, на яку раніше ви не звертали ніякої уваги.
 2. По-друге, підвищується рівень стресостійкості, що є важливим в наші дні. Відновитися після стресової ситуації стане для вас набагато легше.
 3. По-третє, така практика позитивно позначається на стосунках з коханою людиною і з дітьми.

І одна з найголовніших переваг, це покращення вашого фізичного здоров’я, а пов’язано це з тим, що стресових станів у вашому житті стає набагато менше. Насправді переваг набагато більше, але це основні з них. Дуже важливо при цьому методі знайти фахівця, який точно є професіоналом своєї справи і якщо ви повністю довіритесь своєму психотерапевтові, то перші результати не змусять на себе довго чекати.

 

  Записатися на
  консультацію