Ми працюємо з такими проблемами:

Психологічна допомога

Психологічна допомога необхідна в різних життєвих ситуаціях. Іноді людина сама того не підозрюючи, вганяє в себе в стан депресії, втрачаючи віру в життя і в свої сили. Своєчасне звернення до фахівця допоможе знову повірити в себе, навчитися радіти кожній миті, тверезо дивитися на проблеми і шукати оптимальні шляхи їх вирішення.

Консультація психолога – це дієва допомога, завдяки якій людина отримує шанс вирішити свої проблеми і повернутися до щасливого життя. Якщо людина дійсно втомилась від того, що відбувається навколо, і не знає, як це змінити, вона завжди може звернутися до психолога.

Психолог допомагає знайти корінь проблеми, звільнити розум, допомагає позбавитися неефективних моделей поведінки. Після результативних консультацій людина зможе сама справлятися з життєвими труднощами і навчитися мислити більш конструктивно.

Чому деякі люди бояться звернутися до психолога?

Менталітет жителів нашої країни такий, що найкращим психологом вважають сусіда, подругу або взагалі першого зустрічного. Від цього і з’являється забобон, суть якого в недієвості психотерапії.

Справа в тому, що коли хтось дає вам пораду, він виходить з особистого досвіду. І сказати, що ця порада стане для вас ефективною, не можна. Адже у кожного свій «досвід» і не завжди він позитивний.

Наш психолог в Києві не радитиме вам те, що пережив сам або пережили інші люди. Перш за все, завданням психотерапії є допомога. І щоб надати цю допомогу, психолог буде використовувати тільки дійсно надійні, результативні методи і методики. Тільки ті техніки, дієвість яких підтверджена фактами та науковими дослідженнями.

Наші фахівці використовують досягнення сучасних наукових досліджень. Тому звертаючись до нас, ви отримуєте можливість дійсно вирішити свою проблему.

Психотерапія: міфи і реальність

Головне в рішенні будь-якої проблеми – її усвідомлення. Коли ми дійсно розуміємо, що щось не так, ми на шляху до зцілення. Перше, що необхідно зробити, це набратися сміливості і звернутися за допомогою.

Багато людей, навіть розуміючи, що потребують спеціалізованої допомоги, категорично не хочуть звертатися до психолога. Найчастіше це відбувається через забобони, які в нас «вирощують» з самого дитинства. Найпоширеніші помилки:

 • психолог «виверне душу навиворіт». Люди не хочуть відкриватися, не розуміючи, що саме це призведе  до результату. Психотерапевт не буде «лазити» вам в душу, він буде перебувати поруч, поки ви самі наведете там порядок;
 • необхідно самому вирішувати свої проблеми. Такий забобон може ввести людину в небезпечний стан, з якого потім його буде дуже складно вивести;
 • «Як на мене подивляться люди?». Соромлячись оточуючих, людина боїться попросити допомоги. Не варто керуватися чужою думкою. Ви самі господарі свого життя.

Як ми можемо вам допомогти?

Якщо вам потрібна допомога психолога в Києві і Україні, тоді вам до нас. Наші співробітники – це досвідчені фахівці, які допоможуть вам впоратися з вашою проблемою. Ми працюємо, застосовуючи принципи когнітивно-поведінкової терапії, яка є найбільш ефективним засобом лікування душевних проблем у всьому світі.

Психологічна допомога в Києві від наших психотерапевтів допоможе вам:

 • навчитися самостійно допомагати собі,  як стати самому собі психологом;
 • зрозуміти, як ваші думки та емоції впливають на вашу поведінку і якість життя;
 • позбавлятися від негативних автоматичних думок, деструктивних переконань про себе і світ;
 • розробляти і застосовувати нові поведінкові стратегії.

Консультація психолога в Києві відбувається на основі європейських стандартів і протоколів, підтверджених науковою доказовою базою. Ми гарантуємо повну конфіденційність і максимальну віддачу для досягнення поставленої мети.

Які гарантії позитивного ефекту?

Психологічна консультація – це взаємодія, де важливою є участь не тільки психолога, але і клієнта. Психолог направляє та допомагає, а пацієнт виконує, прислухається і змінюється. Якщо цього не відбувається, гарного результату може не бути.

Відповідальність за консультації розподілена. Психолог повинен вибрати правильний напрямок, сумлінно робити все, щоб допомогти своєму клієнтові. Якщо обидві сторони бажають отримати позитивний ефект, вони повинні викладатися і прагнути цього щомиті.

Ніхто не може дати 100% гарантії, що психотерапія пройде максимально ефективно. Жоден поважаючий себе психолог не зможе пообіцяти ідеального результату. Адже ефективність консультації в даному випадку залежить і від пацієнта. Але те, що лікар-психолог докладе максимум зусиль для виконання поставленої мети, це факт.

  Записатися на
  консультацію