photo

Діагностика

Грамотна діагностика – один з найважливіших кроків у наданні допомоги. Правильно поставлений діагноз впливає на все: від методу психотерапії, і її тривалості до ліків, які можливо вам знадобляться.

Ми здійснюємо:

Ми використовуємо комплексний підхід в діагностиці. Він в себе включає:

 •  Діагностичну консультацію лікаря психіатра або лікаря-психотерапевта на первинному прийомі.

Під час вашого першого візиту психіатр вислухає про проблеми і симптомах, задасть питання про ваш загальний стан здоров’я, запитає про вашу сімейну історію, попросить заповнити анкету. Як правило, виникає багато питань. Тривалий прийом дає можливість і час вислухати і почути всю вашу історію. Фахівець може призначити ще кілька тестів, запропонувати додаткові дослідження, щоб допомогти зрозуміти, що відбувається і які повинні бути подальші дії.

 • Патопсихологічне обстеження проводиться клінічним психологом.

Його проводять для визначення порушення пам’яті, уваги, мислення, волі, емоцій, сприйняття і інтелекту. Ця діагностика допомагає у розмежуванні психічної або поведінкової патології, коли потрібно визначити, чи потребує пацієнт в лікуванні у психіатра або йому потрібен психотерапевт, психолог.

Клінічний психолог визначає стан пацієнта, використовуючи клінічну бесіду, спеціальне інтерв’ю, особистісні опитувальники і проективні тести. Для правильного постанови діагнозу виявляють симптомокомплекс, а саме визначається характерологічні особливості особистості. Діагностика проводиться як з підлітками, так і з дорослими, що у свою чергу допомагає здійснити необхідну психокорекцію

 • Психологічне тестування в КПТ для оцінки станів на кожному з етапів психотерапії.

У когнітивно-поведінковій терапії використовуються шкали, тести, опитувальники і клінічне інтерв’ю для виявлення рівня тривоги, ступеня вираженості депресії, поведінкових реакцій, рівня стресу та ін. Що допомагає в терапії бачити її результати, і в разі потреби її коригувати.

 • Психодіагностика, тестування на профіль особистості, профдіагностика.

Це індивідуальне дослідження здібностей, особливостей і якостей особистості. Є безліч видів психологічної діагностики для підлітків і дорослих. Ви можете просто озвучити психолога ваші побажання, і фахівець підбере найкращий варіант. Основна мета психологічної діагностики – збір повної інформації про особливості особистості, структури психіки людини.

В результаті проведених досліджень визначаються наступні характеристики особистості:

 1. особливості інтелекту
 2. емоційність
 3. мислення
 4. темперамент
 5. особливості поведінки.

Діагноз визначає курс лікування. Кожен розлад має набір протоколів КПТ і медикаментозного лікування, в разі його потреби. Наприклад, людина з генералізованим тривожним розладом сильно відрізняється від людини, яка страждає посттравматичним стресовим розладом. Лікар, який не знає, що тривога викликана травмою, може витратити місяці або навіть роки на лікування тривоги, не помітивши жодного прогресу. Точно так же багато розладів можуть викликати симптоми депресії, але це не означає, що у людини з цими розладами депресія.

  Записатися на
  консультацію