photo

Психотерапія

Когнітивно-поведінкова терапія – це цілеспрямований, орієнтований на клієнта підхід до особистих обставинами і досвіду людини. Після навчання різним навичкам їх можна легко застосувати до багатьох аспектів життя клієнта. 

Ми працюємо з такими проблемами:

Хто ми?

Ми – центр когнітивно-поведінкової терапії. Центральний принцип КПТ полягає в тому, що наші думки, емоції, фізичні реакції і поведінку є частиною єдиної системи. Наші терапевти і клієнти працюють разом, щоб досліджувати, пояснювати і змінювати шаблони думок і поведінки, які є основою психологічних проблем.

Чому кожному варто звернутися до психолога

Перша реакція багатьох людей на думку про відвідування психотерапевта – приниження власного досвіду, коли вони думають про терапію як про щось, призначене тільки для серйозних проблем Ця перспектива застаріла. Ви ходите до стоматолога на огляд, навіть якщо у вас здорові зуби? Чому ваш розум повинен бути іншим? Є кілька причин, за якими кожному слід звернутися до терапевта.

  1. Він може дати об’єктивне уявлення про те, над чим ви намагаєтесь працювати: друзі і сім’я можуть мати добрі наміри, але вони підходять до розмови зі своїми власними поглядами і думками, які можуть вплинути на поради, які вони вам дають. Терапевт нейтрально підходить до ваших проблем і вчиться розуміти ваш розумовий процес, щоб давати поради, які дійсно вам знадобляться.
  2. Він може допомогти розібрати «нагромадження» стресу, про який ви, можливо, навіть не підозрюєте: люди, що переживають великі зміни в житті, часто відчувають відразу кілька факторів стресу. Подумайте про зміну в кар’єрі: ви вчитеся співпрацювати з новими людьми в новому середовищі, а також можете переживати зміни у фінансовій ситуації і, можливо, навіть міняти місто. Наш розум здатний об’єднати ці проблеми в одну велику безіменну проблему, яку може бути важко усунути. Терапевти професійно навчені, щоб допомогти вам позбавитися від стресу і почати розуміти його різні складові. Приблизно так само, як коли ви йдете до масажиста, щоб позбавитися від напруги в м’язах, скупчення різних факторів стресу може викликати у вас багато занепокоєння і душевних страждань, а ви не можете вказати на одну конкретну проблему.
  3. Він може допомогти вам освоїти нові механізми подолання: звички починають формуватися в ранньому дитинстві і навряд чи зміняться після 9 років. Хоча у вас може не бути серйозної проблеми з будь-яким з ваших власних методів виживання, відвідування терапевта може допомогти вам зрозуміти, чому ви звертаєтеся до певних стратегій, і запитати себе, чи справді вони працюють для вас або вони просто сніговим комом призводять до ще більшого стресу. Якщо ви виробили нездорові способи справлятися зі стресом, терапевт може допомогти вам подолати складний процес викорінення старих звичок і вироблення нових.
  4. Він може допомогти вам зрозуміти свій розум: розум – це захоплива річ, і в кінцевому підсумку він впливає на все ваше сприйняття навколишнього світу через світогляд, яке ви розвиваєте. Ось чому так корисно (навіть якщо ви не переживаєте щось травмуюче) бачити когось, навченого розумінню людського розуму – кожен з нас в певний момент часу зазнає деякого стрес, і чим більше ви будете поінформовані, тим краще будете підготовлені, щоб впоратися з ним всякий раз, коли він виникає.
  5. Це «час для себе». У короткостроковій перспективі терапія може справді принести полегшення, а в довгостроковій – змусити вас відчути, що у вашому житті є свобода вибору і контроль.

    Записатися на
    консультацію