Вітаю, шановані читачі. У статті опишу найчастіші помилки моїх клієнтів, які завадили вчасному звертанню по допомогу до лікаря-психіатра, які в свою чергу привели до істотного порушення якості життя :

Можливо у мене шизофренія? Можливо у мене депресія? Можливо невроз?

Лікар-психіатр на підставі ретельного збору скарг, анамнезу, даних огляду направляє на додаткове обстеження, у тому числі, проводиться патопсихологічна діагностика. Після цього призначається адекватне лікування, яке підбирається кожному клієнтові індивідуально.

Мене “поставлять на облік”

Альтернативою звернення в психо-неврологический диспансер є візит до лікаря-психіатра в приватний медичний центр. Навіть при первинному зверненні в психо-неврологический диспансер, пацієнта не “ставлять на облік”, проводиться консультативне спостереження.

Я потерплю трішки, і все пройде

Багато психічних розладів – результат порушення обміну нейромедіаторів в головному мозку, без адекватного підбору медикаментозного лікування це відхилення не відновлюється. Якщо не нормалізувати його, психічний розлад прогресуватиме і порушуватиме якість життя.

Якщо я піду до лікаря-психіатра, “мене замкнуть в дурну”

Психіатрична допомога в Україні чітко регламентована Законом України “Про психіатричну допомогу”. Напрям в стаціонар лише за згодою клієнта. Госпіталізація без його згоди проводиться за наявності важкого психічного розладу, внаслідок якого пацієнт агресивний по відношенню до себе або до оточення.

Мене “залікують”, і я стану “овощем”

“Овощем” пацієнта роблять не препарати, а швидкий прогрес психічного розладу внаслідок невчасного звертання по допомогу.

У нашому Центрі Ви можете отримати адекватну допомогу:

Ми

– приділяємо клієнтам достатню кількість часу;

– проводимо якісну діагностику;

– інформуємо пацієнта про виявлений розлад;

– підбираємо відповідне лікування;

– не “ставимо на облік”;

– проводимо високоефективну когнітивно-поведінкову психотерапію.

Вчасне звертання до лікаря-психіатра дозволить виявити психічний розлад на ранній стадії, підібрати адекватне лікування для поліпшення якість життя клієнта.

Будьте здорові!

    Записатися на
    консультацію