Панічни атаки після алкоголю

photo

Серйозну роль в якості шкоди від надмірного вживання алкогольних напоїв вже доведений безліччю науковими дослідженнями. До числа найбільш негативних наслідків для організму відноситься гнітючий вплив на психіку людини, наслідком якого нерідко стають регулярні панічні атаки після алкоголю.
У подібній ситуації вкрай важливо оперативно купірувати стан людини, не допустивши найбільш негативних і важких наслідків. Для цього необхідно зрозуміти, чому відбуваються панічні атаки після алкоголю, що робити для того, щоб їх не допускати та як мінімізувати негативний ефект від них.

Панічні атаки на тлі алкоголю справедливо визнаються фахівцями одним з найважчих наслідків похмільного синдрому. Рівень їх негативного впливу на організм людини перевищує втрати від інших, також вкрай неприємних нездужань. Тому доцільно розглянути природу і симптоми цього негативного явища детальніше.
Панічна атака – це стан несподіваної, швидкої тривоги, результатом якої стає соматический дискомфорт і потужний викид в кров адреналіну. Цей гормон виробляється мозком і залозами людини. Він сприяє мобілізації організму для усунення різних зовнішніх або внутрішніх загроз. Це виражається у звуженні кровоносних судин одних органів, розташованих в черевній порожнині, і розширенні інших – серця і мозку. Результатом підвищеного вмісту адреналіну в крові на тлі алкоголю стає:
– стрибкоподібне підвищення артеріального тиску;
– тахікардія або збільшення числа серцевих скорочень в хвилину;
– прискорене дихання;
– неясний страх і занепокоєння.

Зв’язок між панічною атакою і вживанням алкоголю може бути виражена двома базовими схемами. Перша передбачає перехід організму в прикордонний стан до прийому спиртного. Друга передбачає виникнення явища на етапі похмільного синдрому. В обох випадках людина має потребу в оперативній і кваліфікованій допомозі, оптимальним видом якої стає повна детоксикація організму і позбавлення від згубної звички як самостійно так і за допомогою фахівців в цій області: психологи, наркологи і тривала психотерапія.
Якщо ми торкаємося психотерапії і в чому власне її важливість, то це буде:
+ Індивідуально підібраний курс терапії з використанням функціонального аналізу
+ Пошук некорисних схем і переконань які призводять до вживання, і в ході терапії які піддаються реконструкції
+ Допомога в будівництві здорового і якісного життя з використанням цінностей.
Вся робота здійснюється за допомогою когнітивно-поведінкової терапії, програми SMART.
Якість життя має право на увагу. А на що звертаєте свою увагу Ви?

Тільки саме важливе та цікаве
Підписатися на розсилку останніх статей