Швидка психологічна допомога при паніці (панічних атаках) та тривозі

photo

У нашому житті трапляються ситуації, які ми не можемо спланувати або спрогнозувати. Добре, якщо це радісні і щасливі моменти. На жаль, є ситуації, які просто занурюють нас в тривогу за своє здоров’я і здоров’я близьких, страх за майбутнє, сіють в душі паніку. Ми намагаємося відганяти всі ці жахливі почуття, але у нас не виходить.

Негативної інформації настільки багато, що навіть не звертаючи  уваги, ми все одно в неї занурюємося. Пробуємо різні практики для того, щоб привести свій психічний стан в норму, медитуємо, читаємо поради психологів …, але  нічого не виходить. Панічний стан нас переслідує днем і «накриває»  під час  сну. Зберігаємо видимість спокою, але всередині все тремтить від страху і тривоги. З’являються головний біль, підвищується тиск, іноді все пливе перед очима, і здається, що сходиш з розуму, починаємо вимірювати температуру 2-3 рази на день, прислухаємося до свого подиху, намагаємося максимально все контролювати, але легше не стає. Летимо в аптеку за заспокійливим  та антидепресантами і при цьому боїмося вийти на вулицю, щоб не принести хворобу в будинок …, стан зашкалює. І з кожним днем все гірше і гірше.

Когнітивно-поведінкова терапія – це той інструмент в руках досвідченого психолога, який допомагає швидко і ефективно (за 3-5 сесій) позбудеться на ранніх стадіях від симптомів панічних атак, тривоги, нав’язливих думок.

Не дозволяйте собі провалитися в тривожний розлад! З нього буде вибратися набагато складніше і знадобиться більше часу, зусиль і коштів! Наші фахівці поруч, у вас є можливість отримати консультацію в день звернення!

Зв’яжіться з нашим адміністратором

+38 073 073 29 66 (viber)

і  найближчим часом (максимум три години)

Ви отримаєте психологічну допомогу від професіоналів  найвищого рівня!

Панічні атаки вночі

Панічні атаки

Панічний розлад

Чому з’являється відчуття тривоги?

Тривога за здоров’я

Тільки саме важливе та цікаве
Підписатися на розсилку останніх статей